Ul dadant nowy
Sprzedam ul Dadant jednościenny francuskiej firmy ICKO (Icko-apiculture.com).

Ul składa się z:
- korpusu gniazdowego (rozm ramki 435x300mm)
- półnadstawki (435x145mm)
- powałki
- daszka z blachy
- plastikowej dennicy okratowanej z wysuwaną wkładką dennicową i ogranicznikiem wylotka
- 10 ramek 1/2 odrutowanych, z wtopioną węzą.

Cena 250zł

Rys. poglądowy ze strony sklepu (dennica inna i bez ramek gniazdowych)
[Obrazek: xc3QXfr.jpg]

Widok do środka (widać dennicę kratkową):
[Obrazek: InzPSx5.jpg]

----
To jest link do strasznych rzeczy
Cytuj ten post
Tak, we Francji ule są tańsze niż u nas. Tylko wciąż się zastanawiam, jak je stamtąd przywieźć, żeby nie zrobiły się droższe... A stronka nazywa się icko - bo właścicielem jest Ickowicz.
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
No nie wiem... Somsiad stolarz akrobata robił do Francji ule i w klepkach wysyłał. Opłacało się zarówno jemu jak i Francuzowi.
Niestety jakość uli somsiada jest taka, że ani ja ani Francuz już ich nie zamawiamy.
Cytuj ten post
(03.07.2019, 13:14)MN napisał(a): No nie wiem... Somsiad stolarz akrobata robił do Francji ule i w klepkach wysyłał. Opłacało się zarówno jemu jak i Francuzowi.
Niestety jakość uli somsiada jest taka, że ani ja ani Francuz już ich nie zamawiamy.

Pamiętasz o zdjęciu?
Cytuj ten post
Pamiętam. Na razie mi miód w głowie
Cytuj ten post
(03.07.2019, 13:11)flamenco108 napisał(a): Tak, we Francji ule są tańsze niż u nas. Tylko wciąż się zastanawiam, jak je stamtąd przywieźć, żeby nie zrobiły się droższe... A stronka nazywa się icko - bo właścicielem jest Ickowicz.

Kupiłem 5 szt z wejmutki od Pana Kotlarza gdzieś koło Opola za 200 zł , niska dennica osiatkowana , korpus dadanta, powałko podkarmiaczka, daszek. Jak na w/w zdjęciu . Nr tel.690012228. Nr był na alegro więc nie łamię prawa. Duży uśmiech
Cytuj ten post
Nieaktualne.

----
To jest link do strasznych rzeczy
Cytuj ten post