Wakacyjny kierunek
Czołem pszczelarze tak off the topic !
Gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje? Poszukuję inspiracji Uśmiech
Cytuj ten post
(26.07.2019, 08:55)compelling napisał(a): Czołem pszczelarze tak off the  topic !

A co dokładnie Cię interesuje? Góry, morze, las, zabytki industrialne?
W zasadzie nie stosujemy innych metod niż spotykane w naturze - ergo działamy zgodnie z naturą.
Cytuj ten post
(26.07.2019, 09:06)Borówka napisał(a):
(26.07.2019, 08:55)compelling napisał(a): Czołem pszczelarze tak off the  topic !

A co dokładnie Cię interesuje? Góry, morze, las, zabytki industrialne?

A może pustynie, gorące i piaszczyste, lubo lodowate, lodowe, lubo skaliste wichrem przewiewane? A może wnętrza wulkanów siarką grzmiących?
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
Bot, spamer jak nie odpisze? Bardzo typowe zachowanie, 3 posty na tematy neutralne i komenty też takie na zasadzie zimnego odczytu, tuż po zarejestrowaniu się i dalej cisza.

Ale opis profilu naprawdę profeska.

Po dziadku i tacie odziedziczyłem zamiłowanie do pszczół. Od najmłodszych lat uczestniczyłem we wszystkich aktywnościach związanych z prowadzeniem pasieki. Jestem tez jak prawdziwy Kubuś Puchatek i zawsze mam przy sobie jakiś mały słoiczek miod co wyraźnie po mnie widać Uśmiech
Oprócz pszczół interesuje mnie ornitologia, często chodzę obserwować ptaki i różne zwierzęta
.
W zasadzie nie stosujemy innych metod niż spotykane w naturze - ergo działamy zgodnie z naturą.
Cytuj ten post
Może boty też wybierają się na wakacje (z małym słoiczkiem miodu i brzuszną otyłością).
Jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.
Członek SPN WOLNE PSZCZOŁY
Cytuj ten post
Tylko nie ma linka w profilu ani stopce. To raczej nie seo...
Ale może juz troche odstalem od rynku...
Cytuj ten post
Przeanalizowałem opis profilu domniemanego bota, który spędził z nami 22 minuty i 21 sekund online. I doszedłem do wniosku, że to biedny osierocony przez męską część swojego rodu Kłobucki bot, który utracił dzieciństwo będąc zmuszany do katorżniczej pracy na pasiece. Jest ekspertem potrafiącym odróżnić prawdziwego Kubusia Puchatka od marnych jego podrób. Prócz zdecydowanej nadwagi, naszego bota cechuje również natręctwo związane ze stałym tachaniem szklanych opakowań. Możliwe, że jest także elementem napływowym w Kłobucku (tzw. słoikiem).
Dalsze informacje odnoszące się do podglądania ptaszków pominę milczeniem, żeby nie było niestosownych skojarzeń. Nie napiszę również o skojarzeniach związanych z potencjałem intelektualnym, wszak Kubuś Puchatek sam krytycznie odnosił się do swojego rozumku (czy może to Krzyś rozpowszechniał o nim takie informacje).
Czy boty się obrażają?
Jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.
Członek SPN WOLNE PSZCZOŁY
Cytuj ten post
(26.07.2019, 18:35)regulus napisał(a): Czy boty się obrażają?

Oby.
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post