Artykuły na www
O, taki kozioł:

==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
Miodowe żniwa w pasiekach:

http://wyborcza.biz/biznes/1,151495,20945115,miodowe-zniwa-w-polskich-pasiekach.html?disableRedirects=true#BoxBizLink
Cytuj ten post
(08.11.2016, 16:12)kangurek napisał(a): Miodowe żniwa w pasiekach:

http://wyborcza.biz/biznes/1,151495,20945115,miodowe-zniwa-w-polskich-pasiekach.html?disableRedirects=true#BoxBizLink

Czytałem wczoraj. Trochę durny artykuł bo słowa nie ma o tych żniwach właśnie... Napisaliby, że w Polsce zakaz jest w stosunku do używania wielu leków, gdzie tego zakazu nie ma w Chinach, czy na Ukrainie skąd importowany jest miód. Słowa refleksji nad tym dlaczego nasz miód idzie na Zachód a do naszych sieciówek trafia miodopodobny ekstrakt z trzciny... Ale pszczelarze mają żniwa bo na targu słoik miodu sprzeda. Żenada.
Cytuj ten post
Ja jestem jeszcze z tych mało oblatanych, to jest ktoś od nas?

http://www.pasiekanaturalna.pl/moja-filozofia-pszczelarska/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork
Take a time to waste a moment
Cytuj ten post
(09.11.2016, 20:24)alientresor napisał(a): Ja jestem jeszcze z tych mało oblatanych, to jest ktoś od nas?

http://www.pasiekanaturalna.pl/moja-filozofia-pszczelarska/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork

Nie, to taki biznesmen PN Oczko
Cytuj ten post
(09.11.2016, 20:25)Krzyżak napisał(a):
(09.11.2016, 20:24)alientresor napisał(a): Ja jestem jeszcze z tych mało oblatanych, to jest ktoś od nas?

Nie, to taki biznesmen PN Oczko

W bardzo złym tego słowa znaczeniu?
Cytuj ten post
Niech każdy sam ocenia.
Cytuj ten post
(09.11.2016, 20:54)Krzyżak napisał(a): Niech każdy sam ocenia.

A co tam takiego jest? Facet zrobił stronkę, kiedyś tam nawet odbierałem jego "kurs pszczelarski" podsyłany mejlem z dostępem za hasłem - zupełnie nie wiem, po co. Pszczoły trzyma w jeszcze bardziej niszowym ulu niż Zander: Optimal. Dobrze się bawi.
Cytuj ten post
(09.11.2016, 20:58)flamenco108 napisał(a):
(09.11.2016, 20:54)Krzyżak napisał(a): Niech każdy sam ocenia.

A co tam takiego jest? Facet zrobił stronkę, kiedyś tam nawet odbierałem jego "kurs pszczelarski" podsyłany mejlem z dostępem za hasłem - zupełnie nie wiem, po co. Pszczoły trzyma w jeszcze bardziej niszowym ulu niż Zander: Optimal. Dobrze się bawi.

Jest jakaś strona pszczelarska której nie zgłębiłeś ? Oczko
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
ja mam wrażenie, że Krzyśko przeczytał już wszystko co było do przeczytania Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:14)MrDrone napisał(a): ja mam wrażenie, że Krzyśko przeczytał już wszystko co było do przeczytania Oczko

Adobee Reader
Cytuj ten post
A Wy tego nie czytaliście? Wolne żarty Oczko
Cytuj ten post
Ja przeczytałem cały internet, teraz czytam drugi raz Uśmiech
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:32)flamenco108 napisał(a): A Wy tego nie czytaliście? Wolne żarty Oczko

my czytaliśmy, ale już nic nie pamiętamy Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:34)MrDrone napisał(a):
(09.11.2016, 21:32)flamenco108 napisał(a): A Wy tego nie czytaliście? Wolne żarty Oczko

my czytaliśmy, ale już nic nie pamiętamy Oczko

A juz na pewno nie to jaki kto ma typ ula u siebie. Oczko
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:34)Krzyżak napisał(a): Ja przeczytałem cały internet, teraz czytam drugi raz Uśmiech

taaa... Szymon jest jak Czak Noris Oczko
(nie mylić z AMM Noris)
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:34)Krzyżak napisał(a): Ja przeczytałem cały internet, teraz czytam drugi raz Uśmiech

Ja robię co wieczór backup Internetu na płytki CD, dlatego czasem siedzę do późna Oczko
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:35)flamenco108 napisał(a):

Ja robię co wieczór backup Internetu na płytki CD, dlatego czasem siedzę do późna Oczko

a Czak był lepszy i mieścił na dyskietce Oczko
Cytuj ten post

Też dostawałem ten kurs na maila, po łebkach go czytałem, co jakiś czas tam zaglądam, nie znalazłem tam nic co by mi oczy wypaliło.
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:37)alientresor napisał(a):

Też dostawałem ten kurs na maila, po łebkach go czytałem, co jakiś czas tam zaglądam, nie znalazłem tam nic co by mi oczy wypaliło.

A nie tam opisów wysokich stężeń kwasów? Oczko
Cytuj ten post

tj. nie ma nic o kwasach? Oczko
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:38)MrDrone napisał(a):

W zasadzie nic tam nie ma Oczko
Cytuj ten post
(09.11.2016, 21:38)MrDrone napisał(a):

Super dokładnie nie czytałem, więc rączek obciąć nie dam.
Cytuj ten post
czepiacie się jak zwykle
Cytuj ten post
(10.11.2016, 15:40)marbert napisał(a): czepiacie się jak zwykle

Jak zwykle. Marcin i ul OK.
Cytuj ten post
kto się znowu czepia? (bo rozumiem, że "znowu" to musi się tyczyć Kuby i mnie).

Zarówno ja, jak i Kuba zareagowaliśmy na tekst Alientresora, że nie ma tam nic co by mu "oczy wypaliło" - zażartowaliśmy, że zapewne chodzi o kwasy (tłumaczę, bo ciężko pojąć niektórym: "wypalenie" - "kwasy"... wiem, trudne do pojęcia...).
Ani ja, ani Kuba nie wypowiedzieliśmy żadnego swojego zdania o Marcinie, jego gospodarce czy ulu.

ale rozumiem, że chodzi o to, że co by się nie wydarzyło, to my się czepiamy...
Cytuj ten post
(10.11.2016, 21:06)MrDrone napisał(a): kto się znowu czepia? (bo rozumiem, że "znowu" to musi się tyczyć Kuby i mnie).

Zarówno ja, jak i Kuba zareagowaliśmy na tekst Alientresora, że nie ma tam nic co by mu "oczy wypaliło" - zażartowaliśmy, że zapewne chodzi o kwasy (tłumaczę, bo ciężko pojąć niektórym: "wypalenie" - "kwasy"... wiem, trudne do pojęcia...).
Ani ja, ani Kuba nie wypowiedzieliśmy żadnego swojego zdania o Marcinie, jego gospodarce czy ulu.

kwasy to może początek innego podejścia?
Cytuj ten post
(10.11.2016, 21:14)marbert napisał(a):
(10.11.2016, 21:06)MrDrone napisał(a): kto się znowu czepia? (bo rozumiem, że "znowu" to musi się tyczyć Kuby i mnie).

kwasy to może początek innego podejścia?

a teraz znów dyskutujemy o gospodarce, czy o tym że ponoć ja czy Kuba się czepiamy?
... ech... 
co ma nowe podejście do Twoich czy Boleslawa uwag?? Dajcie sobie na wstrzymanie, zamiast wszędzie widzieć czepianie (swoją drogą to się zapewne leczy...)
Cytuj ten post
O Hesus, poziom wrażliwości na sarkazm i angielskopochodny humor w narodzie polskim zanika.
Dajcie na looz, na prawdę szkoda klawiatury.
Długi weekend idzie, zima idzie, make peace not war Język
Cytuj ten post
Dziś kolejny tekst Kirka Webstera w tłumaczeniu Kszyśka Flamenco108
Notatnik pasieczny cz. 3: Wczesna wiosna – odwijanie i ocena rodzin
Serdecznie zapraszamy do lektury.
Cytuj ten post