komentarze artykułów
Czy jest jakaś możliwość śledzenie artykułów odnośnie komentarzy czy po prostu trzeba wchodzić na stronę i obserwować?
Cytuj ten post
Nie wiem czy jest. Jak będę miał chwilę to sprawdzę.
Cytuj ten post
Wczoraj napisałem komentarz do ostatniego artykułu i zatwierdziłem wydawało mi się wszystko dobrze.

Dziś go nie ma. Czy to u mnie co się zadziałało czy na łączach czy komentarz został skasowany?
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
Jest włączona opcja moderowania komentarzy, bo spam by nas zalał.
Staram się akceptuję komentarze na bieżąco ale Twój gdzieś mi umknął ale już zatwierdziłem.
Cytuj ten post
(15.11.2016, 10:45)Krzyżak napisał(a): Jest włączona opcja moderowania komentarzy, bo spam by nas zalał.
Staram się akceptuję komentarze na bieżąco ale Twój gdzieś mi umknął ale już zatwierdziłem.

Aaaaa to ok. Nie wiedziałem.
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
Komentarz do zatwierdzenia Cwaniak
Cytuj ten post
Zróbcie tak, aby zalogowanych bylo widać bez potrzeby logowania się.
Gdy widzę, kto jest zalogowany to zachęca to do zalogowania i dyskusji.
Jeśli można..
HB
Cytuj ten post
Nie wylogowuj się, to zawsze będziesz widział kto jest.
Cytuj ten post
(18.12.2016, 13:37)Krzyżak napisał(a): Nie wylogowuj się, to zawsze będziesz widział kto jest.
Jak? Przez odświeżanie nieprzeczytanych postów?
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
Na stronie głównej u dołu jest coś takiego jak "Statystyki". Tam widać kto jest zalogowany.
Cytuj ten post