Pasieka dzikusów w lesie
Znalazłem kolejny ciekawy artykuł:
http://www.sicamm.org/documents/Bouga.pdf
Cytuj ten post
Tyle czytasz. Moze napisz kompilacyjny artykul na temat twoich studiow o amm. To byloby ciekawe i nie trzeba by czytac kolejnych tekstow aby przeczytac wszystko hehe
Cytuj ten post
Oki, może napiszę artykuł, ale to trudna działka Uśmiech Dużo do opisania, sporo genetyki, której nie w pełni rozumiem na tyle by o tym pisać, a czekam też na 2 książki o AMM, między innymi tą "Breading Better Bees", więc pewnie będzie jeszcze więcej ciekawostek. Podzielę temat na części i może coś napiszę. W sierpniu będę mieć wreszcie luźniej w robocie to może wtedy coś skrobnę. Tylko że to temat o moich dzikusach a nie o AMM Język Aczkolwiek niedługo to będzie jedno i to samo Uśmiech
Cytuj ten post
(21.10.2016, 10:36)kosz85 napisał(a): No i jako, że już nic nie nektaruje i tylko pyłek noszą, to każdej rodzinie dałem po opakowaniu cukru. Poprzedni cukier silne rodziny podjęły do dna. Zwykły sypki cukier, lekko zroszony spryskiwaczem, nie miałem czasu nawet przesypywać, więc postawiłem otwarte opakowanie po prostu na dnie. To dopiero lazy-beekeeping Oczko jakby potrafiły znaleźć to bym im nawet nie otwierał Język
Natomiast te które nie podjęły suchego (zostawiły 1/4 lub 1/3), a nie miały nic poszytego, dostały tym razem cukier z wodą w pojemnikach po lodach. Nie, nie syrop, tylko cukier zalany wodą - naprawdę jestem leniwy.

[Obrazek: IMG_1914-300x300.jpg]g
Cytuj ten post