Wiki Pszczelarstwa naturalnego
Już mam problemy.
Czy tworzone strony można wrzucać do kategorii czy one są niezależne a Ty jako admin je przypisujesz?

Przykład.
Opisuje jakąś rasę pszczoły i chcę ja wrzucić do kategorii rasy czy genetyka...
Cytuj ten post
Wiki jest płaska, jak wrzucisz pozycje w spisie treści to stworzę i przeniosę to do odpowiedniej kategorii (a tak w rzeczywistości folderu o nazwie kategorii), wystarczy więc że stworzysz nową stronę o odpowiednim tytule i podlinkujesz ją w spisie treści.

Ewentualnie stawiajmy DokuWiki, może nie będzie mieć takiej ładnej formy końcowej, ale tam nie będzie problemu z kategoriami.
Cytuj ten post
Widzę, że jedynym sensownym wyjściem będzie przesyłanie do Ciebie haseł a Ty je tam będziesz wrzucał na tą chwilę ja nie widzę innej możliwość. Widocznie jestem za ciemny na taki rodzaj wprowadzania tekstu...
Cytuj ten post
Róbcie jak uważacie, ja chwilowo nie mogę się w to angażować.
Cytuj ten post
kószki pisze się przez ó z kreską.
Cytuj ten post
Ort poprawiony, kategoria 'Rasy pszczół' dodana Uśmiech nowa wersja wypchnięta na http://wolnepszczoly.github.io
Cytuj ten post
Hej, jako, że wiki na githubie nie chwyciło, proponuję użyć jednak Dokuwiki, które byłoby łatwiejsze do edycji dla przeciętnego Kowalskiego.
Cytuj ten post
(26.11.2015, 07:34)kosz85 napisał(a): Hej, jako, że wiki na githubie nie chwyciło, proponuję użyć jednak Dokuwiki, które byłoby łatwiejsze do edycji dla przeciętnego Kowalskiego.

A podaj link do edycji teko dokuwiki.
Cytuj ten post
W angielskiej wersji wiki w haśle pszczelarstwa pojawił się akapit o PN. Może zrobić podobny do polskiego opisu "pszczelarstwo" albo osobne hasło" PN?

https://en.wikipedia.org/wiki/Beekeeping

Ja się na tym nie znam. Przy okazji Koszu może mógłbyś podać jakiegoś linka jak można robić takie rzeczy na wikipedii? Jakiegoś linka z prostym systemem krok po kroku jeśli taki posiadasz.
Cytuj ten post
Nie posiadam takiego linka, po prostu wchodzisz i edytujesz, nie pamiętam czy musiałem się rejestrować. Ale to nic trudnego, klikasz edytuj i już. Jak coś, napisz to wrzucę.
Jedyny mankament to formatowanie tekstu, ale to nie jest jakiś ultra trudny system znaczników i jest tam po polsku info co i jak.
Cytuj ten post