100 lat za murzynami nabiera nowego znaczenia

Cytuj ten post
Bardzo fajny filmik.
Cały czas się zastanawiam czy nie robić właśnie takich ramek z pogrubioną naciętą górną beleczką i wpuszczać tam startera węzy. Będę mógł mówić, że robię jak w Nairobi Uśmiech
Miałem takie pszczoły jak na filmie, też tak na mnie siedziały jak je przenosiłem z wielkopolskich do Langstothów. Tylko nie miałem takich szczelnych kombinezonów Uśmiech
Cytuj ten post
Spoko, fajnie że wieszają ule i że dają paski węzy . To jakaś spółdzielnia chyba.
Cytuj ten post
(10.11.2015, 09:55)Popszczelony napisał(a): Spoko, fajnie że wieszają ule i że dają paski węzy . To jakaś spółdzielnia chyba.

Mariusz spójrz na 10:52. Tam stoi biały właściciel i pilnuje biznesu :)
Cytuj ten post
(10.11.2015, 13:25)Krzyżak napisał(a):
(10.11.2015, 09:55)Popszczelony napisał(a): Spoko, fajnie że wieszają ule i że dają paski węzy . To jakaś spółdzielnia chyba.

Mariusz spójrz na 10:52. Tam stoi biały właściciel i pilnuje biznesu Uśmiech

rasiści jedni...! ;-)
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(10.11.2015, 13:26)MrDrone napisał(a):

rasiści jedni...! ;-)

Może ten człowiek przyszedł się zapytać czy przyjmują do pracy Duży uśmiech Duży uśmiech  Duży uśmiech
Cytuj ten post
(10.11.2015, 14:22)pastaga napisał(a):
(10.11.2015, 13:26)MrDrone napisał(a):

rasiści jedni...! ;-)

Może ten człowiek przyszedł się zapytać czy przyjmują do pracy  Duży uśmiech  Duży uśmiech Duży uśmiech

Ciekawe czy miejscowi przyjmą emigranta Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Cytuj ten post
Szymon, nie politykuj ;-)

wreszcie udało mi się oglądnąć całość ;-)
moje pszczółki w maju zachowywały się podobnie... ;-) wygląda mi to na jakąś domieszkę najłagodniejszych buckfastów haha ;-) ciekawe jak się tam odbywa praca hodowlana i ocena łagodności rodzin pszczelich ;-))
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(10.11.2015, 18:12)MrDrone napisał(a): ciekawe jak się tam odbywa praca hodowlana i ocena łagodności rodzin pszczelich ;-))

Rozmnaża  się z najłagodniejsze rodziny czyli z takie, do których da się podejść Uśmiech
Cytuj ten post
(10.11.2015, 18:12)MrDrone napisał(a): (...)
ciekawe jak się tam odbywa praca hodowlana i ocena łagodności rodzin pszczelich ;-))

Posyłają człowieka (białego) żeby poszedł się zapytać czy przyjmują do pracy... jeśli wróci z odpowiedzią to ciągną serię matek z tego ula Duży uśmiech
Cytuj ten post
Milutkie pszczółki, prawie jak nasze buckfasty Język
Cytuj ten post