Matki pszczele VSH od Polbarta
(25.07.2016, 19:46)Borówka napisał(a):
(25.07.2016, 18:59)marbert napisał(a): Chyba cisza w pasiekach bo tu ruch spory Oczko

A u Borówki chyba cisza najpoważniejsza bo na forum błądzi całe dnie. Język

Wszystkie moje pszczoły Marbercie są w wyśmienitej formie. Język

zobaczysz Marbert, że Jakubieniec do uli jeszcze kiedyś będzie w cenie jako odpowiedź na warrozę i inne problemy pszczelarstwa Duży uśmiech hahahahaha Duży uśmiech
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(25.07.2016, 20:29)MrDrone napisał(a):
(25.07.2016, 18:59)marbert napisał(a): Chyba cisza w pasiekach bo tu ruch spory Oczko

zobaczysz Marbert, że Jakubieniec do uli jeszcze kiedyś będzie w cenie jako odpowiedź na warrozę i inne problemy pszczelarstwa Duży uśmiech hahahahaha Duży uśmiech
Nie wątpię Oczko 

Jak zapuści brodę, która do kolan mu urośnie i zsiwieje Duży uśmiech 

Lub trafi w lotto i w Arizonie posiadłość ogarnie. Tam może być problem z internetem. Więc zajmie się pszczołami i coś z tego może się wykluje? I po "naszemu" napisze. Oczko 
Z tłumaczeniem na "nasze"problemu nie będzie? W co i tak wątpię Cwaniak 

Chyba ze te proteiny z larw inny wpływ w Arizonie mieć będą? Oczko  
Cytuj ten post
(25.07.2016, 20:49)marbert napisał(a):
(25.07.2016, 20:29)MrDrone napisał(a):

Nie wątpię Oczko 

Jak zapuści brodę, która do kolan mu urośnie i zsiwieje Duży uśmiech 

Lub trafi w lotto i w Arizonie posiadłość ogarnie. Tam może być problem z internetem. Więc zajmie się pszczołami i coś z tego może się wykluje? I po "naszemu" napisze. Oczko 
Z tłumaczeniem na "nasze"problemu nie będzie? W co i tak wątpię Cwaniak 

Chyba ze te proteiny z larw inny wpływ w Arizonie mieć będą? Oczko  

Widzisz Marbert. Nie rozumiesz wciąż, że pszczoły mają się źle bo robi się za dużo, szczególnie wtedy kiedy nie wiadomo do końca co zrobić:
http://wolnepszczoly.org/najtrudniejsza-rzecz-w-pszczelarstwie/
Cytuj ten post
(25.07.2016, 20:49)marbert napisał(a): Jak zapuści brodę, która do kolan mu urośnie i zsiwieje undefined 

Na razie Marbert trzymam rodziny nieleczone dłużej niż Ty, przyjmij to do wiadomości. I tak się składa, że najdłużej nieleczona rodzina żyje w ulu z Jakubieńcem. Uśmiech Więc jeśli zarzucasz mi brak sukcesów i chciałbyś aby to skutkowało powstrzymaniem się od wyrażani opinii to sam powinieneś siedzieć jak mysz pod miotłą bo także nie masz sukcesów na nieleczonych pszczołach a doświadczenia jeszcze odrobinę mniej. A jak widać nawet nie masz przekonania co do tej filozofii. Więc gdy tak stawiasz sprawę to sam powinieneś milczeć.
Cytuj ten post
(25.07.2016, 21:13)Borówka napisał(a):
(25.07.2016, 20:49)marbert napisał(a): Jak zapuści brodę, która do kolan mu urośnie i zsiwieje undefined 

Na razie Marbert trzymam rodziny nieleczone dłużej niż Ty przyjmij to do wiadmości. I tak się składa, że najdłużej nieleczona rodzina żyje w ulu z Jakubieńcem. Uśmiech

... nawet nie chcę o tym słuchać... i przypomnij mi, żebym nigdy nie jadł miodu od Ciebie Duży uśmiech
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post