Matki pszczele VSH od Polbarta
(25.07.2016, 19:46)Borówka napisał(a):
(25.07.2016, 18:59)marbert napisał(a): Chyba cisza w pasiekach bo tu ruch spory Oczko

A u Borówki chyba cisza najpoważniejsza bo na forum błądzi całe dnie. Język

Wszystkie moje pszczoły Marbercie są w wyśmienitej formie. Język

zobaczysz Marbert, że Jakubieniec do uli jeszcze kiedyś będzie w cenie jako odpowiedź na warrozę i inne problemy pszczelarstwa Duży uśmiech hahahahaha Duży uśmiech
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(25.07.2016, 20:29)MrDrone napisał(a):
(25.07.2016, 18:59)marbert napisał(a): Chyba cisza w pasiekach bo tu ruch spory Oczko

zobaczysz Marbert, że Jakubieniec do uli jeszcze kiedyś będzie w cenie jako odpowiedź na warrozę i inne problemy pszczelarstwa Duży uśmiech hahahahaha Duży uśmiech
Nie wątpię Oczko 

Jak zapuści brodę, która do kolan mu urośnie i zsiwieje Duży uśmiech 

Lub trafi w lotto i w Arizonie posiadłość ogarnie. Tam może być problem z internetem. Więc zajmie się pszczołami i coś z tego może się wykluje? I po "naszemu" napisze. Oczko 
Z tłumaczeniem na "nasze"problemu nie będzie? W co i tak wątpię Cwaniak 

Chyba ze te proteiny z larw inny wpływ w Arizonie mieć będą? Oczko  
Cytuj ten post
(25.07.2016, 20:49)marbert napisał(a):
(25.07.2016, 20:29)MrDrone napisał(a):

Nie wątpię Oczko 

Jak zapuści brodę, która do kolan mu urośnie i zsiwieje Duży uśmiech 

Lub trafi w lotto i w Arizonie posiadłość ogarnie. Tam może być problem z internetem. Więc zajmie się pszczołami i coś z tego może się wykluje? I po "naszemu" napisze. Oczko 
Z tłumaczeniem na "nasze"problemu nie będzie? W co i tak wątpię Cwaniak 

Chyba ze te proteiny z larw inny wpływ w Arizonie mieć będą? Oczko  

Widzisz Marbert. Nie rozumiesz wciąż, że pszczoły mają się źle bo robi się za dużo, szczególnie wtedy kiedy nie wiadomo do końca co zrobić:
http://wolnepszczoly.org/najtrudniejsza-rzecz-w-pszczelarstwie/
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
(25.07.2016, 20:49)marbert napisał(a): Jak zapuści brodę, która do kolan mu urośnie i zsiwieje undefined 

Na razie Marbert trzymam rodziny nieleczone dłużej niż Ty, przyjmij to do wiadomości. I tak się składa, że najdłużej nieleczona rodzina żyje w ulu z Jakubieńcem. Uśmiech Więc jeśli zarzucasz mi brak sukcesów i chciałbyś aby to skutkowało powstrzymaniem się od wyrażani opinii to sam powinieneś siedzieć jak mysz pod miotłą bo także nie masz sukcesów na nieleczonych pszczołach a doświadczenia jeszcze odrobinę mniej. A jak widać nawet nie masz przekonania co do tej filozofii. Więc gdy tak stawiasz sprawę to sam powinieneś milczeć.
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
(25.07.2016, 21:13)Borówka napisał(a):
(25.07.2016, 20:49)marbert napisał(a): Jak zapuści brodę, która do kolan mu urośnie i zsiwieje undefined 

Na razie Marbert trzymam rodziny nieleczone dłużej niż Ty przyjmij to do wiadmości. I tak się składa, że najdłużej nieleczona rodzina żyje w ulu z Jakubieńcem. Uśmiech

... nawet nie chcę o tym słuchać... i przypomnij mi, żebym nigdy nie jadł miodu od Ciebie Duży uśmiech
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post