Sztuka oduczania się
Ciekawy post:

http://www.naturalbeekeepingtrust.org/#!Beekeeping-Backwards-In-thanks-to-Charles-Martin-Simon/cay8/565b84910cf296b209024b58

Nawiązuje trochę do artykułu nowego na stronie i komentarzy pod nim.
Pod wpływem zmiany myślenia o samym pszczelarstwie i naszej w nim roli, każdy posiada półeczkę z długą listą byłych specyfików czy narzędzi, których raczej już nie użyjemy.

Czas brać się za oduczanie się.
Cytuj ten post
2 teksty Charlesa Martina Simona mamy przetłumaczone i przesłane do redakcji "Pszczelarstwa"... Nie możemy się doprosić decyzji o druku. Najpierw pierwszy miał być "styczeń-luty", ostatecznie jak wiemy go nie było. Nie wiemy też kiedy będzie (Pani Redaktor pisała, że się pojawi, ale kiedy...??). Co do drugiego tekstu ("more beekeeping backwards. How much I owe to warroa" - czy jakoś tak tytuł leciał) w ogóle nie mamy stanowiska... :-(

Cóż, trzeba będzie jakoś doprosić się decyzji i najwyżej puścić je na stronie. Szkoda mojej pracy na to, żeby ten tekst leżał w szufladzie... Ale teksty są świetne (rzecz jasna piszę o oryginałach po angielsku) i merytorycznie i językowo. Dla mnie majsterszytki. Więc warto by, żeby poszły na papierze w tłumaczeniu... może trafiłyby do szerszego grona odbiorców.. cóż... wpływu na to nie mamy.
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
Opór w środowisku jest duży, nie się co łudzić, że pójdzie gładko.
W kupie siła.
Cytuj ten post
(25.02.2016, 10:02)alientresor napisał(a): Ciekawy post:

http://www.naturalbeekeepingtrust.org/#!Beekeeping-Backwards-In-thanks-to-Charles-Martin-Simon/cay8/565b84910cf296b209024b58

Nawiązuje trochę do artykułu nowego na stronie i komentarzy pod nim.
Pod wpływem zmiany myślenia o samym pszczelarstwie i naszej w nim roli, każdy posiada półeczkę z długą listą byłych specyfików czy narzędzi, których raczej już nie użyjemy.

Czas brać się za oduczanie się.

Jakoś nie chce mi się otworzyć
Cytuj ten post
A przez wujka Google:

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Beekeeping+Backwards%3A+In+thanks+to+Charles+Martin+Simon

Pierwszy wynik to to.
Cytuj ten post
(25.02.2016, 10:30)MrDrone napisał(a): 2 teksty Charlesa Martina Simona mamy przetłumaczone i przesłane do redakcji "Pszczelarstwa"... Nie możemy się doprosić decyzji o druku. Najpierw pierwszy miał być "styczeń-luty", ostatecznie jak wiemy go nie było. Nie wiemy też kiedy będzie (Pani Redaktor pisała, że się pojawi, ale kiedy...??). Co do drugiego tekstu ("more beekeeping backwards. How much I owe to warroa" - czy jakoś tak tytuł leciał) w ogóle nie mamy stanowiska... :-(

Cóż, trzeba będzie jakoś doprosić się decyzji i najwyżej puścić je na stronie. Szkoda mojej pracy na to, żeby ten tekst leżał w szufladzie... Ale teksty są świetne (rzecz jasna piszę o oryginałach po angielsku) i merytorycznie i językowo. Dla mnie majsterszytki. Więc warto by, żeby poszły na papierze w tłumaczeniu... może trafiłyby do szerszego grona odbiorców.. cóż... wpływu na to nie mamy.

A może jest proste wytłumaczenie Uśmiech Reklamodawcy, im raczej takie artykuły nie w smak, kto będzie kupował te wszystkie schwarz pomady jeśli choćby co 10 czytający się zastanowił? Potencjalna strata zarówno dla reklamodawców jak i dla gazety jako takiej. To też test na ile w tym wszystkim chodzi o piniondz a na ile jest tam jakakolwiek idea.
Cytuj ten post
(25.02.2016, 21:00)alientresor napisał(a): A przez wujka Google:

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Beekeeping+Backwards%3A+In+thanks+to+Charles+Martin+Simon

Pierwszy wynik to to.

Ne Beesource jego artykuły znam. Myślałem, że na tym blogu jest o nim artykuł. Niestety przez goole nadal otwiera mi się ale pustak w tym linku.
A Wy coś widzicie?
Cytuj ten post
Borówka A z jakiej przeglądarki korzystasz?
Może spróbuj spróbuj innej i pojdzie. Mi na chrome otwierają się.
Cytuj ten post
(26.02.2016, 10:14)Naturalny Maniek napisał(a): Borówka A z jakiej przeglądarki korzystasz?
Może spróbuj spróbuj innej i pojdzie. Mi na chrome otwierają się.

Właśnie z chroma Oczko

Dobra temat nieaktualny. Właśnie otworzyło mi się w końcu.
Cytuj ten post
Kuba, tam jest parę przemyśleń kogoś na temat tego artykułu i tego co pisał CMS. Nie ma tam nic czego byś już nie czytał czy nie wiedział.

Nie wiem dlaczego Ci się nie otwiera. u mnie bez problemu.
masz jeszcze raz. do 3 razy sztuka
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
Witam.

MrDrone jak możesz to wrzuć te dwa teksty tu na forum .

Pozdrawiam
Wiesiek.
Cytuj ten post
Niestety nie można, czekają w kolejce do publikacji...
Cytuj ten post