Darmowe nasiona do 4 marca! Open Polinator
Do mnie też dotarły. Bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi. Już myślałem, że sie nie załapałem.

MOD:

Zmieniłem tytuł wątku, bo widzę, że jest ponadczasowy, a nie dotyczy tylko 2016 roku.
Cytuj ten post
Ma ktoś informacje czy w tym roku też będzie taka akcja. Obserwuję zeszłoroczną stronę, ale jest ta sama bez zmian.
Cytuj ten post
Będzie, mam potwierdzenie.
Cytuj ten post
I ja zerkam od pocztku marca i nie widac. A 2 pola czekają gotoweOczko
Cytuj ten post
Zeb a skad masz to potwierdzenie? Bo dalej ani slychu ani widu Język
Cytuj ten post
Dzwoniła do mnie Pani z Syngenty.  Zmieniły się zasady,  w związku z RODO, trzeba potwierdzać dane i popisać oświadczenia.  Wysyłka bardzo późno, po 15.  
Przy okazji pytanie,  czy  w zeszlorocznej wysianej mieszance, mieliście koniczynę perską?. U mnie nie było...,a szkoda bo b.długo kwitnie i nektaruje ( koniec wrzesnia, w latach poprzednich).
Cytuj ten post
Nie zeszla z zeszlorocznych wcale wiec domniemam ze nie bylo albo nasiona bardzo slabej jakosci.
Cytuj ten post
W zeszłym roku nie było w składzie, 2 lata temu była i generalnie mieszanka była bogatsza.
Cytuj ten post
(04.04.2019, 05:54)zeb napisał(a): Dzwoniła do mnie Pani z Syngenty.  Zmieniły się zasady,  w związku z RODO, trzeba potwierdzać dane i popisać oświadczenia.  Wysyłka bardzo późno, po 15.  
Przy okazji pytanie,  czy  w zeszlorocznej wysianej mieszance, mieliście koniczynę perską?. U mnie nie było...,a szkoda bo b.długo kwitnie i nektaruje ( koniec wrzesnia, w latach poprzednich).

Czyli akcja była i juz po Smutny kurna nawet sobie stronę jako startowa ustawiłem, codziennie wchodziłem.

Poza tematem, podeśle mi ktoś link do sklepu z jakimiś gotowymi mieszankami tylko nie laki-kwietne.pl? potrzebuję jednoroczne miododajne na 0,5ha gleba sucha
Cytuj ten post
Zasiej facelie i gorczyce mieszanke sobie sam skomponujeszOczko ewentualnie slonecznik dodaj. Bedzie pylek na jesieniOczko
Cytuj ten post
Wysyłka na dniach. Koniczyna niby ma być....Uśmiech
Cytuj ten post
Znaczy to, że w ogóle na stronie się nie pojawiło? Też przeglądałem i ciągle było napisane, że zapraszają na następny rok.

Edit:
Zadzwoniłem do syngenty i powiedzieli mi że 2 tygodnie temu po południu pojawiła się informacją, że można zapisywać się na nasiona a już wieczorem nasion zabrakło... Zapraszają za rok... Ponoć sami te nasiona produkują w Bazylei.
Cytuj ten post