Blogi PN
Mam propozycje do wszystkich redaktorów blogów PN, zróbcie tak jak Szymon podaje linki z nowymi artykułami na stronie SPN WP w jakimś tam wątku (nie pamiętam nazwy) tak i Wy załużcie sobie taki wątek i informujcie nas o nowych tekstach.
Cytuj ten post
Jestem za.
Nawet nie wiem ile osob prowadzi bloga..
Cytuj ten post
Panowie wystarczy, że ustawicie sobie subskrypcję na interesujących Was blogach i nic już nie przegapicie.
Cytuj ten post
dokładnie tak. większość blogów ma to włączone.
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(03.04.2016, 08:10)MrDrone napisał(a): dokładnie tak. większość blogów ma to włączone.

Próbowałem kilka razy u Łukasza i jakoś mi nie działa ten jeden.  Podejrzany
Cytuj ten post
(03.04.2016, 08:14)Borówka napisał(a):
(03.04.2016, 08:10)MrDrone napisał(a): dokładnie tak. większość blogów ma to włączone.

Próbowałem kilka razy u Łukasza i jakoś mi nie działa ten jeden.  Podejrzany

U mnie też nie działa.
Cytuj ten post
ja do Łukasza po prostu co jakiś czas zaglądam Oczko
a u mnie też był problem, ale już nie pamiętam jak udało się go rozwiązać... Uśmiech
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
To Łukasz, jak nie działa to zrób wątek.
Cytuj ten post
Panowie nie ma takiej potrzeby... kto chce to znajdzie lub odwiedzi co jakiś czas. Nie lubię narzucać treści prywatnych.
Cytuj ten post
To może wpiszcie tu tylko adresy blogow i temat się podwiesi żeby było łatwo znaleźć
Cytuj ten post