chat
Pytanko, czy jest możliwość wstawienia  na stronie chatu?
Cytuj ten post
Jest.
Cytuj ten post
to proponuję wstawićUśmiech zawsze to rozmowa na bierząco
,choć jest ryzyko,że nie wszystko zostanie w tematachOczko
Cytuj ten post
Chyba nie ma takiej woli ogóły aby był czat.
Cytuj ten post
Ja jestem bardzo za.
Cytuj ten post
Tylko rozpisać ankietę Oczko
Cytuj ten post
A ja jestem na nie. Bo chat to jednak dużo treści które były by warte tego by być na forum, po prostu przypadnie na chacie.
Cytuj ten post
Tu masz rację, tam gdzie jest chat nie zakłada się tematów poruszanych na nim. Chyba , że ktoś pomyśli o innych. Nie zawsze ci sami rozmówcy z czatu rozpisują się w temacie poraz drugi.
Cytuj ten post
Ja jestem za, bo mogłabym zadawać mało istotne dla forum pytania i nie zaśmiecać go Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
Jak się zacznie chat to forum siada... Meritum ucieka chatem i nikomu się później nie chce tego samego pisać w formie posta...
Cytuj ten post
Ale ja się krępuję pytać na forum o rzeczy dla innych oczywiste Uśmiech
Jola
Cytuj ten post
(27.04.2016, 19:15)Modliszqa napisał(a): Ale ja się krępuję pytać na forum o rzeczy  dla innych oczywiste Uśmiech

Można pytać na PW albo się nie krępować i pytać w prost... tu raczej nikt na nikogo nie naskoczy za pytanie
Cytuj ten post
(27.04.2016, 19:15)Modliszqa napisał(a): Ale ja się krępuję pytać na forum o rzeczy  dla innych oczywiste Uśmiech

Nie ma się co krępować , myślisz, że pytanie , które zadajesz jest mało istotne lub banalne. Odpowiedzi na te pytania przydają się nie tylko Tobie lecz wielu innym osobom. 
Cytuj ten post
Ale pytania o zakup to raczej nic nie wnoszą Uśmiech Ok, będę pytała o wszystko - najwyżej wywalicie w czasem Uśmiech
Jola
Cytuj ten post
Jak Ty się nie zapytasz, to ja się będę musiał zapytać. Tak czy owak informacja powstanie i zostanie zapisana.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post

Już odpowiadam. Od całowania w ciążę nie zajdziesz, nic się nie bój Oczko

A na poważnie, to nie ma głupich pytań szczególnie w pszczelarstwie. Każdy kiedyś zaczynał. Pytaj śmiało.
Cytuj ten post