Startery modułowe
ja bym bardziej podejrzewał "feromon żony" niż telefon hehe Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(09.05.2016, 13:34)Krzyżak napisał(a): Ja dziś dostałem 4 strzały. Telefon w kieszeni.

Telefon mam praktycznie zawsze przy sobie, tak więc w trakcie przeglądu też. Zdarzało mi się odebrać w trakcie grzebania i rozmawiać nad otwartym ulem - nie zauważyłem zwiększonej agresywności co nie znaczy, że nie może jej być. Kręciłem filmiki telefonem i też nic ale... ostatnie przeglądy robiłem z zegarkiem i dwa przeglądy pod rząd 3-4 strzały w okolicy nadgarstka lewej ręki czyli koło  paska, do kolejnego przeglądu już ściągałem Oczko Zegarek zwykły plastik/pulsometr z Decathlonu.
Cytuj ten post
Mam SmartWatch i tylko raz podszedłem z nim do pszczół. To urządzenie wybitnie im nie odpowiada, ale też mnogość rodzajów transmisji danych jest spora, więc ciężko stwierdzić co konkretnie.
Cytuj ten post
[Obrazek: 256a97bdd5d71273efb7afef5bab5616.jpg]
Na ten rok koniec modułów.

[Obrazek: c9bba3f7c39e1c80578ceae473f4694e.jpg]

[Obrazek: d856584c65fba955048c67cf1882ed83.jpg]

A tak wygląda moduł z zamocowanymi snozami ale w pionie. Zobaczymy jak to się będzie sprawdzać.

Pszczołowód
Cytuj ten post
Czy ja dobrze widzę że snozy masz na stałe przybite?
Cytuj ten post
Owszem. Moduł ma funkcjonować jako całość

Pszczołowód
Cytuj ten post