Jesienne spotkanie
Chcielibyśmy jako stowarzyszenie zorganizować kolejne spotkanie na jesieni. Celujemy w okolice końca września. Dotychczasowe spotkania raczej były we własnym gronie.
Zastanawiamy się nad opcją otwartą z ewentualnym przekazem(informacyjnym) z naszej strony dla uczestników. Miało by to być na zasadzie prezentacji, przedstawienia danego tematu w jedno popołudnie czyli jakieś 5-6 h.
Pytanie następujące dla chętnych. Jaka tematyka by was interesowała? Czy macie jakieś pytania w głowie lub chcecie się dowiedzieć na konkretny temat związany z PN?
Cytuj ten post
(20.05.2016, 07:51)bonluk napisał(a): Chcielibyśmy jako stowarzyszenie zorganizować kolejne spotkanie na jesieni. Celujemy w okolice końca września. Dotychczasowe spotkania raczej były we własnym gronie.
Zastanawiamy się nad opcją otwartą z ewentualnym przekazem(informacyjnym) z naszej strony dla uczestników. Miało by to być na zasadzie prezentacji, przedstawienia danego tematu w jedno popołudnie czyli jakieś 5-6 h.
Pytanie następujące dla chętnych. Jaka tematyka by was interesowała? Czy macie jakieś pytania w głowie lub chcecie się dowiedzieć na konkretny temat związany z PN?

Ja chcę przyjechać. I dowiedzieć się jak najwięcej o przygotowaniach do wejścia w TF. O doświadczeniach, badaniach, faktycznych sukcesach i (ważne!) porażkach. Technicznie.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
Chętnie bym się pojawił podyskutować o teoriach i praktykach PN, ale niestety wrzesień u mnie odpada.
Cytuj ten post
A nie lepiej po zakończeniu sezonu pszczelarskiego?
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
Ogólnie tak terminy pasują większości...
Wrzesień to już końcówka jakieś ostatnie podrygi karmienia itd.
Cytuj ten post
(20.05.2016, 12:47)bonluk napisał(a): Ogólnie tak terminy pasują większości...

A leczenie ? Oczko
Cytuj ten post
(20.05.2016, 15:38)Krzyżak napisał(a):
(20.05.2016, 12:47)bonluk napisał(a): Ogólnie tak terminy pasują większości...

A leczenie ? Oczko

A Nawłoć?
Cytuj ten post
Myślę że początkujący pszczelarz ma wiele pytań z każdej dziedziny. Dla mnie najlepsze by było spotkanie i otwarta dyskusja.

Pytanie jeszcze gdzie miał by się odbyć ten zlocik?
Cytuj ten post
(09.07.2016, 20:20)kubi napisał(a): Myślę że początkujący pszczelarz ma wiele pytań z każdej dziedziny. Dla mnie najlepsze by było spotkanie i otwarta dyskusja.

Pytanie jeszcze gdzie miał by się odbyć ten zlocik?

Prawdopodobnie będzie to Polska centralna, na skrzyżowaniu A1 i A2, miejscowość Nieborów.
Cytuj ten post
Nieborów to tak raczej A2 i DK70 Uśmiech Blisko - może podjadę i ja Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
A termin? Oby nie 9-11 września...
Cytuj ten post
(10.07.2016, 15:25)flamenco108 napisał(a): A termin? Oby nie 9-11 września...
Wstępnie 23-25 września

Pszczołowód
Cytuj ten post
Jak na razie mamy luźne ustalenia ale termin 23-25 wydaje się dość pewny...
Kwestia ilości osób czyli chętnych na taki zjazd... bo ciężko coś planować nie wiedząc ile osób przyjedzie.
Co do planu zjazdu to też jeszcze mało konkretów. Na pewno będzie to luźniejsza forma... z ewentualnymi odpowiedziami na pytania uczestników na temat Stowarzyszenia i naszych doświadczeń z PN.
Cytuj ten post
To mnie proszę dopisać.
Cytuj ten post
Krzyśku, końcem lipca postaram się już podać jakieś konkrety i wtedy ruszą zapisy... praktycznie zawsze do tej pory robiliśmy przyjazd piątek wieczór, odjazd niedziela do południa po śniadaniu... i tym razem też chyba tak będzie... Warto przyjechać w piątek bo wtedy wieczorem odbywają się zazwyczaj najciekawsze dyskusje... hehe
Cytuj ten post
(12.07.2016, 07:04)bonluk napisał(a):  Warto przyjechać w piątek bo wtedy wieczorem odbywają się zazwyczaj najciekawsze dyskusje... hehe

hehehhe
Cytuj ten post
A osoby, które nie są w stowarzyszeniu będą mogli przyjechać każdego dnia czy tylko w wyznaczony dzień o wyznaczonych godzinach?
Cytuj ten post
(12.07.2016, 07:15)kubi napisał(a): A osoby, które nie są w stowarzyszeniu będą mogli przyjechać każdego dnia czy tylko w wyznaczony dzień o wyznaczonych godzinach?

Raczej tak stawiamy na integrację
Cytuj ten post
taaa... po tych piątkowych dyskusjach część osób nawet rezygnuje z integracji... Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(12.07.2016, 07:50)MrDrone napisał(a): taaa... po tych piątkowych dyskusjach część osób nawet rezygnuje z integracji... Oczko
Ja wiem nawet, kto Język  Ty aspołeczny Typie. Oczko  Ale choć jedno piwko..... powinno ...... Huh
Cytuj ten post
Jestem chyba na miejscu. Jest tu kto?
Cytuj ten post
Tutaj tylko jaUśmiech
Cytuj ten post
Dziękuję za spotkanie.
Cytuj ten post
Je też już w domu. Byłem po drodze w browarze Bednary po piwko Gonzo ale był zamknięty. Udało mi się jednak nakłonić pana żeby otworzyć ale okazało się, że Gonza już nie ma Smutny

p.s. Browar to dużo powiedziane. Ów browar to duży dom jednorodzinny Uśmiech
Cytuj ten post
Czy mogę prosić kontakt do Grzegorza z Nieborowa. Może być na priv jeśli tak wskazane. Zapomniałem nabyć samodzielnie.
Cytuj ten post
Ja też już w domu... fajnie jak zawsze. Dziękuję za uczestnictwo... bimbucha rządzi...

Kuba prześlę Ci tel do Grzesia później...
Cytuj ten post
Ja też dziękuję wszystkim za wspaniałe spotkanie. Mam nadzieję na następne. Bimbucha rulez!
Cytuj ten post
Ja też już w domu. Miło się było spotkać i poznać nie tylko wirtualnie Uśmiech
Cytuj ten post
no to jak wszyscy tak dziękują to i ja Uśmiech
Krzyśku, może jakąś fraszkę na tą okoliczność? Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
Fraszka nie, ale cytat:
Przyjedziesz do domu: ano się jeść chce, ano już wszytko nadobnie gotowo, ano grzybków, rydzyków nanoszono, ano ptaszków nałapano; bo i to niemała krotofila, i pan sobie czasem w budzie barzo rad posiedzi. Ujrzy po chwili: ano miody podbierają, ano owieczki strzygą, ano owoce znoszą, zakrywają, a drugie suszą, ano rzepy, kapusty do dołów chowają, układają, drugie też suszą; ano wszytko miło, wszytko się śmieje, wszytkiego dosyć, jedno trzeba tego dojrzeć, aby to wszytko było porządnie opatrzono, aby to, co się z wielką pracą nazbierało, aby się to leda jako nie popsowało. Tedy z tego powoli i grzywna się zamnożyć może, i potrzeby swej poczciwej porządny człowiek zawżdy z rozkoszą użyć sobie może, i rozkosznego żywota, kiloby go sam sobie dobrowolnie nie psował.
Cytuj ten post