Fiodor Łazutin czyli Fedor Lazutin
Przetrzymuje tam rójki, przed osadzeniem w warszawiaku. I pewnie dla ozdoby bo to takie rękodzieło małe domki, malowane w ornamenty ludowe itd.
Cytuj ten post
Zgadzało by się co Pan Łazutin pisze.
 Pojechałem dziś podzielić ostatnią rodzinę, która sama ostała się na starejstarej pasiece.  Wybrałem od niej 10 litrów miodu miesiąc temu.
Węza z 2014 roku w ubiegłym wziołem dwie ramki do odkładu, zapomniałem uzupełnić i nabudowały sobie.
Dziś pełna nadstawka miodu, w rodni miód i pyłek wszędzie i brak pszczół. Zero mateczników. Matka nie miała gdzie czerwić i poszły sobie Nieśmiały
Cytuj ten post
to powinieneś się cieszyć, bo nie tylko masz miód, to jeszcze zasiliłeś dziką populację w skuteczne geny Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(21.07.2016, 16:47)MrDrone napisał(a): to powinieneś się cieszyć, bo nie tylko masz miód, to jeszcze zasiliłeś dziką populację w skuteczne geny Oczko

Oczko  bardziej cieszył bym się mając dwa zacne odkłady Anioł  tam było dwa tygodnie temu dwa wiadra pszczół. Zły
Ale nie ogarniam, remont mieszkania, pszczoły, pierdoły i tylko tydzień urlopu Zdziwko
Cytuj ten post
Fiodor Łazutin nie żyje od 2015 tak gwoli ścisłości.
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
Phil Chandler odwiedza pasiekę w UK na ulach Łazutina (podobnych do Warszawskich Poszerzanych). Ocieplanych ma się rozumieć.

Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post