Ankieta: Chcę aby moderatorzy:
Ankieta jest zamknięta.
Zostawili moje posty w spokoju
3.57%
2 3.57%
Usuwali/edytowali moje posty jeśli uznają je za obraźliwe dla jednego lub więcej użytkowników
17.86%
10 17.86%
Usuwali/edytowali moje posty jeśli uznają je za niestosowne lub mogące wywołać niepotrzebne spory
10.71%
6 10.71%
Przenosili moje posty nie na temat (pisanie o medycynie w temacie o węzie)
19.64%
11 19.64%
Usuwali moje posty nie na temat (pisanie o medycynie w temacie o węzie)
3.57%
2 3.57%
Przenosili moje posty jeśli uznają że zboczyły z tematu (miodność w temacie o węzie)
17.86%
10 17.86%
Usuwali moje posty jeśli uznają że zboczyły z tematu (miodność w temacie o węzie)
0%
0 0%
Ostrzegali mnie o zbytnim zboczeniu z tematu w moim poście
16.07%
9 16.07%
Dawali mi prywante ostrzeżenia (wiadomości) i przyznawali pkt. kary
10.71%
6 10.71%
Razem 56 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Chcę aby moderatorzy
(23.08.2018, 12:32)Jacuch napisał(a): Też kiedyś prowadziłem forum o wm,potem podłączyłem siły z  większym forum i byłem tam moderatorem ( globalnym Uśmiech )

czego brakuje mi tu to to (hehe)
Że nie nie wiadomo kto jest modem i jakie są ich uprawnienia. Dodatkowo widać jak na dłoni że niektórzy są jako moderatorzy nie przeszkoleni vel nie douczeni.
Przykładowo napisałem kiedyś do moda że podejrzewam spam atak na forum (kiedyś była taka metoda 7 kroków i w 3-4 było już za późno na interwencję)
nic mi nie odpisał.zato napisał bardzo nie miłą wiadomość na mój temat do administratora i wysłał ją (przypadkowo) do mnie ..
Także ten tego.
Ale to było na naszym forum???
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(23.08.2018, 13:04)michal79 napisał(a): Generalnie ako tako działa funkcja "pokaż nieprzeczytane posty". Ale jeśli tych nie ma, to przeglądanie forum, tego co wytworzyliście w ciągu ostatnich 3 lat.... ciężko.

Skoro tak daleko wybiegamy w przeszłość.... i tak już wiele zostało uporządkowane. Nawet bardzo wiele. Takie już są rozmowy na tym forum (a może w ogóle na forach pszczelarskich). Było to już kilka razy wałkowane i nie było generalnie twardych oczekiwań co do tego, aby jeszcze bardziej rozrywać dyskusje i wtręty wokół tematu.

Moje osobiste stanowisko (nie wiem jak innych) jest takie: to forum, a nie podręcznik. W formie podręcznika jest np. notatnik Webstera na stronie. Sam piszesz, aby za bardzo nie ingerować, a tylko w określonych przypadkach, znaczących. Forum, moim zdaniem, nie ma aspiracji wykładni wiedzy czy podręcznika. Forum służy raczej IMHO do wymiany niejednolitej informacji na odpowiedni temat. Zresztą większe uporządkowanie byłoby już sztuczne, bo musiało by często rozrywać dyskusję na takie kawałki, że gubiła by się jej ciągłość.

EDYTA.

Otóż nie byłem precyzyjny. Jest jeden dział stricte podręcznikowy:
http://forum.wolnepszczoly.org/forumdisplay.php?fid=39

Ale umarł. 
Pszczoły nie wymierają. Ani w Polsce ani w USA. Przeciwnie.
https://www.gardenmyths.com/wp-content/uploads/2017/04/bees-dying-North-America.jpg
Cytuj ten post
(23.08.2018, 13:07)flamenco108 napisał(a):
(23.08.2018, 12:32)Jacuch napisał(a): Też kiedyś prowadziłem forum o wm,potem podłączyłem siły z  większym forum i byłem tam moderatorem ( globalnym Uśmiech )

czego brakuje mi tu to to (hehe)
Że nie nie wiadomo kto jest modem i jakie są ich uprawnienia. Dodatkowo widać jak na dłoni że niektórzy są jako moderatorzy nie przeszkoleni vel nie douczeni.
Przykładowo napisałem kiedyś do moda że podejrzewam spam atak na forum (kiedyś była taka metoda 7 kroków i w 3-4 było już za późno na interwencję)
nic mi nie odpisał.zato napisał bardzo nie miłą wiadomość na mój temat do administratora i wysłał ją (przypadkowo) do mnie ..
Także ten tego.
Tak.
Cytuj ten post
(23.08.2018, 14:39)Jacuch napisał(a):
(23.08.2018, 13:07)flamenco108 napisał(a):
(23.08.2018, 12:32)Jacuch napisał(a): Także ten tego.
Tak.
Coś niesamowitego... Wysłałeś mu wiadomość w środku nocy i on nie zareagował? Musimy coś z nim zrobić. Myślę, że go zwolnimy z wpisem do akt.
Cytuj ten post
Gdzie Jacuch napisał, że wysłał tę wiadomość w środku nocy?
Cytuj ten post
Nie pisałem tego żeby komuś dopiec tylko jak w temacie wątku.chce żeby moderatorzy byli wypisani w stopce forum i żeby były ogółowi znane ich uprawnienia.
Uderz w ścianę to barany zaczną beczeć.
wysłałem do tego który był w tamtym momencie  aktywny.
Widzę że loża będzie bronić swoich do końca nawet jak w ruch pójdzie amitraza.
Sam go zwolniłem, jest w ignorowanych i nie muszę czytać już tego jego bełkotu.
Cytuj ten post
(23.08.2018, 16:14)Jacuch napisał(a): Uderz w ścianę to barany zaczną beczeć.

Trzeba było powiedzieć wersję o stole i nożycach. A tak, uznaję, że postanowiłeś obrażać. PLONK.
Cytuj ten post
Może budyń?

Nie zaczepiaj. Pisz w temacie i nie próbuj obrażać innych. OSTRZEŻENIE.
Cytuj ten post
Wyniki ankiety są następujące:

Najwięcej użytkowników chce aby:
- usuwać/edytować posty uznane zostaną za obraźliwe dla jednego lub więcej użytkowników
- przenosić posty nie na temat i uznane za takie, które z niego zbaczają
- ostrzegać przed zbytnim zboczeniem z tematu

W następnej kolejności użytkownicy chcą aby:
- usuwać/edytować posty uznane za niestosowne lub mogące wywołać niepotrzebne spory
- dawać prywatne ostrzeżenia (wiadomości) i przyznawać pkt. kary

Większość użytkowników lub wszyscy głosujący użytkownicy nie chcą aby:
- zostawiać posty w spokoju
- usuwać posty nie na temat i uznane za takie, które z niego zbaczają
Pszczoły nie wymierają. Ani w Polsce ani w USA. Przeciwnie.
https://www.gardenmyths.com/wp-content/uploads/2017/04/bees-dying-North-America.jpg
Cytuj ten post
Chcę by moderatorzy nie byli sędziami w sprawach ich bezpośrednio/personalnie  dotyczących. Bo to trochę kpina.
Tak właściwie to po co ten temat,skoro moderatorzy nie odnoszą się do tego co od nich się chce?
Ubyło mi punktów ostrzeżeń..wycykałeś się?
Cytuj ten post