opcjonalny krótki opis pasieki
Mam taki pomysł. Czy jest możliwość aby we własnym profilu pojawiła się taka opcja jak "opis gospodarki" tak aby w krótkich kilku zdaniach można było opisać swoje metody gospodarowania. Byłoby to widoczne po kliknięciu w użytkownika.
Rzecz jasna to byłoby dobrowolne. Dzięki temu nowa osoba czy stara w razie niejasności mogłaby zajrzeć i dowiedzieć się z jaką gospodarką ma do czynienia i skonfrontować to komentarzami tego użytkownika.

Każdy kto by chciał mógłby opisać czy leczy czy nie leczy. Jak nie leczy czy całość czy nie. Jakie metody stosuje. Co jest dla niego najważniejsze w gospodarce PN co wymieni w tych kilku słowach. A może by nie stosował PN to też mógłby napisać: "Nie stosuje PN wcale mam taką i taką pasiekę towarową typowo komercyjną ale ciekawi mnie PN teoretycznie".
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
Kuba zrobić to się da wszystko. Ale jak zawsze wymaga to dużo pracy,chęci i czasu.
Szczerze wątpię, żeby ludzie wypełniali te pola.
Dwa, to i tak w większości się znamy i wiemy co kto robi. Jak ktoś nie będzie chciał powiedzieć to i tak nie powie.
Trzy, jak ktoś ma potrzebę lub chęć pokazania swoich poczynań to mamy dział "Twój pomysł na pasiekę", który jest najodpowiedniejszym miejscem na takie opisy.
Dziwię się, że akurat Ty proponujesz taki pomysł. W pewnym stopni przecież odsłania on naszą prywatność, którą skrywasz jak możesz Oczko
Cytuj ten post
(22.08.2016, 17:43)Krzyżak napisał(a): Dziwię się, że akurat Ty proponujesz taki pomysł. W pewnym stopni przecież odsłania on naszą prywatność, którą skrywasz jak możesz Oczko

Chyba jestem ostatnim użytkownikiem którego mógłbyś posądzić o skrywanie swoich metod gospodarki skoro trąbię o tym na tym forum naokoło. 
Jeśli chodzi ci o dane osobiste i geograficzne to przecież nie o to chodzi i nawet do głowy mi to nie przyszło bo i po cóż one w tym aspekcie. Do niczego niepotrzebne.

Z tym skrywasz jak może to przesadzasz grubo. W pewnych aspektach rzekłbym. Wystarczy zajrzeć na internet aby się przekonać, że to nieprawda.
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
(22.08.2016, 18:02)Borówka napisał(a): Z tym skrywasz jak może to przesadzasz grubo. W pewnych aspektach rzekłbym. Wystarczy zajrzeć na internet aby się przekonać, że to nieprawda.

No przecież dałem na końcu buźkę Oczko
Cytuj ten post
Kuba taki opis można by robić w stopce tak jak ma część użytkowników na beesource... Dwa zdania się zmieszczą i wskażą kierunek.
Cytuj ten post
(22.08.2016, 16:46)Borówka napisał(a): Mam taki pomysł. Czy jest możliwość aby we własnym profilu pojawiła się taka opcja jak "opis gospodarki" tak aby w krótkich kilku zdaniach można było opisać swoje metody gospodarowania. Byłoby to widoczne po kliknięciu w użytkownika.
Rzecz jasna to byłoby dobrowolne. Dzięki temu nowa osoba czy stara w razie niejasności mogłaby zajrzeć  i dowiedzieć się z jaką gospodarką ma do czynienia i skonfrontować to komentarzami tego użytkownika.

Każdy kto by chciał mógłby opisać czy leczy czy nie leczy. Jak nie leczy czy całość czy nie. Jakie metody stosuje. Co jest dla niego najważniejsze w gospodarce PN co wymieni w tych kilku słowach. A może by nie stosował PN to też mógłby napisać: "Nie stosuje PN wcale mam taką i taką pasiekę towarową typowo komercyjną ale ciekawi mnie PN teoretycznie".

Jestem za.
Cytuj ten post
Usunąłem posty nie na temat.
Cytuj ten post