Nowe tło forum
Mario zrobił nowe tło dla forum. Jak wam się podoba ? Jakieś uwagi ?

Jak dla mnie chyba trochę za intensywne, powiną być bardziej "zamglone" ale pszczółki fajne.
Cytuj ten post
Moim zdaniem zbyt widoczne. Pewnie z czasem się człowiek przyzwyczai ale uważam że tło powinno być niezauważalne do chwili gdy ktoś świadomie zwróci na nie uwagę.
Cytuj ten post
A gdzie ono jest???
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
no właśnie ja też nie widzę różnicy... Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
Odświeżyć stronę kilka razy gamonie Oczko
Cytuj ten post
(01.09.2016, 06:01)Krzyżak napisał(a): Odświeżyć stronę kilka razy gamonie Oczko

Ładne. Postuluję jednak: 
  - więcej różnorodnych pszczółek
  - ułożone bardziej nieregularnie
  - podobnie do poprzedniego - mniejszy kontrast
To Wolne Pszczoły, nie mogą stać w równych szeregach Oczko
Cytuj ten post
Mi się bardziej podobało stare. Bardzo bije w oczy.
Cytuj ten post
pszczółki może (możę?) trochę większe i mniej widoczne (z mniejszym kontrastem) i będzie git Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
(01.09.2016, 06:01)Krzyżak napisał(a): Odświeżyć stronę kilka razy gamonie Oczko
czuję się obrażany. zgłaszam post do Admina! Oczko
Cytuj ten post
a ja myślałem, że to będzie całkiem coś innego bo Szymon tak hucznie to zapowiedział a tu to samo tło tylko nowy detal się pojawił... wygląda ok ale uwagi Krzyśka też trafne.
Cytuj ten post
(01.09.2016, 07:31)bonluk napisał(a): a ja myślałem, że to będzie całkiem coś innego bo Szymon tak hucznie to zapowiedział

A niby kiedy i gdzie tak zapowiadałem ? Uśmiech
Sam do wczoraj nie wiedziałem, że Mariusz coś przygotowuje Uśmiech

Pszczoły trzeba zrobić trochę mniej wyraziste i będzie ok.
Mario popraw proszę.
Cytuj ten post
(01.09.2016, 07:34)Krzyżak napisał(a):
(01.09.2016, 07:31)bonluk napisał(a): a ja myślałem, że to będzie całkiem coś innego bo Szymon tak hucznie to zapowiedział

A niby kiedy i gdzie tak zapowiadałem ? Uśmiech
Sam do wczoraj nie wiedziałem, że Mariusz coś przygotowuje Uśmiech

Pszczoły trzeba zrobić trochę mniej wyraziste i będzie ok.
Mario popraw proszę.

Przecież żartuje Szymonie jest ok bardzo fajnie
Cytuj ten post
(01.09.2016, 08:16)bonluk napisał(a): jest ok bardzo fajnie

... mnie tylko stresują te pszczoły, które chcą żądlić... to jakaś trauma czy jak? Oczko
Cytuj ten post
Ale grymasicie Uśmiech. Faktycznie mniejszy kontrast bo fontów nie widać. Powtarzalności nie da się uniknąć bo to jest mały kwadracik który jest powielany przez kod (nie mylić z KOD). Ostatnio tak patrzyłem i uderzyło mnie to jaki sprzęt pasieczny mamy w tle Uśmiech.
I to była moja inicjatywa nie jedźcie po Szymonie.
Cytuj ten post
(01.09.2016, 08:39)Popszczelony napisał(a): I to była moja inicjatywa nie jedźcie po Szymonie.

Szymonowi i tak się należy za całokształt, więc nie ma go co bronić Oczko
Cytuj ten post
(01.09.2016, 08:39)Popszczelony napisał(a): Ale grymasicie Uśmiech. Faktycznie mniejszy kontrast bo fontów nie widać. Powtarzalności nie da się uniknąć bo to jest mały kwadracik który jest powielany przez kod (nie mylić z KOD). Ostatnio tak patrzyłem i uderzyło mnie to jaki sprzęt pasieczny mamy w tle Uśmiech.
I to była moja inicjatywa nie jedźcie po Szymonie.

Ale to ładne jest, tylko trzeba zrobić mniej nachalne. Wiem, że to zrobione jest powtarzaniem, zresztą widać - ta duża pszczoła rzuca się w oczy, mniejsze nie tak bardzo. Podoba mi się Twoja kreska.
Cytuj ten post
(01.09.2016, 08:57)flamenco108 napisał(a): Podoba mi się Twoja kreska.

Też tak czasami mówię ale do dziewczyn ;-)
Cytuj ten post
(01.09.2016, 12:02)Krzyżak napisał(a):

Miałeś na myśli: "czasami mówiłem" Język
Cytuj ten post
(01.09.2016, 12:02)Krzyżak napisał(a):

...lub zwijając banknot i przykładając do nosa... Oczko
Cytuj ten post
Panowie, jesteście obrzygliwi... My tu panie o sztuce, a Wy... Ściana
Cytuj ten post
Mamy nowe, poprawione przez Mariusza tło. Jak się podoba ?
Mi się wydaję, że jest ok.
Cytuj ten post
Przywyknę Oczko
Cytuj ten post
Jest fajnie, może więcej trutni trzeba zrobić Uśmiech
Cytuj ten post
(01.09.2016, 14:15)Popszczelony napisał(a): Jest fajnie, może więcej trutni trzeba zrobić Uśmiech

koniecznie Oczko
Cytuj ten post
Jest lepiej. Zobaczymy za parę dni.
Cytuj ten post
Niestety musiałem dać komórkę 5,1 bo naturalna zabudowa nie pasuje Uśmiech
Cytuj ten post
(01.09.2016, 14:44)Popszczelony napisał(a): Niestety musiałem dać komórkę 5,1 bo naturalna zabudowa nie pasuje Uśmiech

no to miłośnicy węzy by Ci powiedzieli, że źle ułożyłeś wierzchołki (jeden z nich "powinien" być do góry) Oczko natomiast na dziko pszczoły tak też budują. Oczko
Cytuj ten post
No faktycznie coś mi tu nie pasowało Uśmiech. Sprawdziłem sobie moje zdjęcia plastrów i komórki sa w pionie.
Cytuj ten post
(01.09.2016, 15:08)Popszczelony napisał(a): No faktycznie coś mi tu nie pasowało Uśmiech. Sprawdziłem sobie moje zdjęcia plastrów i komórki sa w pionie.

jak chcesz, to podeślę Ci zdjęcia plastrów gdzie komórki są tak jak tu Oczko
Cytuj ten post
(01.09.2016, 15:08)Popszczelony napisał(a): No faktycznie coś mi tu nie pasowało Uśmiech. Sprawdziłem sobie moje zdjęcia plastrów i komórki sa w pionie.

Popraw, bo wstyd.
Cytuj ten post