Nerwowe Dziewczyny
Dzisiaj obie rodziny coś mocno poddenerwowane były. Dostałem trzy dzidy pomimo tego że nawet nie zaglądałem do ula. Nagrywałem jak latają przy wylotkach i po kilku minutach bam, bam, bam, jedna po drugiej. Pogoda ładna, nie mam pojęcia dlaczego się złoszczą. Popatrzcie, może wam cos to powie:
https://www.youtube.com/watch?v=nvMUkUdEZsk
Cytuj ten post
wrzesień, jesień już blisko i tak się dzieje...
Cytuj ten post
Stałeś blisko i długo na przeciw wylotka. Normalne. Wyczuwają zapach i widzą.
Moje bronią co najmniej 2-3 metry na przeciwko wylotka a czasem tak jak dzisiaj gdy byli goście to tak do 10-12 metrów.
Jak nie chcesz użądleń to nie stawaj na przeciwko wylotka tylko z tyłu lub z boku.
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
Po za tym jeśli się trochę rabują (tak jak pisałeś wczoraj) to też mogą być poddenerwowane (i nie ma co się dziwić).
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
A na filmie do którego podałem link dzisiaj widzisz coś ciekawego?
Cytuj ten post
(10.09.2016, 19:32)Akam napisał(a): A na filmie do którego podałem link dzisiaj widzisz coś ciekawego?

Widzac kilka wylotkow, moge domyšlač sie, že rodzina ta zmuszona jest poprostu wiecej pilnowač wylotkow i tak jakoš dostosowala sie do danego problemu.
Cytuj ten post
(11.09.2016, 10:49)Boleslav napisał(a):
(10.09.2016, 19:32)Akam napisał(a): A na filmie do którego podałem link dzisiaj widzisz coś ciekawego?

Widzac kilka wylotkow, moge domyšlač sie, že rodzina ta zmuszona jest poprostu wiecej pilnowač wylotkow i tak jakoš dostosowala sie do danego problemu.

Bolesław w tym ulu są chyba dwie rodziny...
Cytuj ten post