Nerwowe Dziewczyny
Dzisiaj obie rodziny coś mocno poddenerwowane były. Dostałem trzy dzidy pomimo tego że nawet nie zaglądałem do ula. Nagrywałem jak latają przy wylotkach i po kilku minutach bam, bam, bam, jedna po drugiej. Pogoda ładna, nie mam pojęcia dlaczego się złoszczą. Popatrzcie, może wam cos to powie:
https://www.youtube.com/watch?v=nvMUkUdEZsk
Cytuj ten post
wrzesień, jesień już blisko i tak się dzieje...
Cytuj ten post
Stałeś blisko i długo na przeciw wylotka. Normalne. Wyczuwają zapach i widzą.
Moje bronią co najmniej 2-3 metry na przeciwko wylotka a czasem tak jak dzisiaj gdy byli goście to tak do 10-12 metrów.
Jak nie chcesz użądleń to nie stawaj na przeciwko wylotka tylko z tyłu lub z boku.
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
Po za tym jeśli się trochę rabują (tak jak pisałeś wczoraj) to też mogą być poddenerwowane (i nie ma co się dziwić).
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
A na filmie do którego podałem link dzisiaj widzisz coś ciekawego?
Cytuj ten post
(10.09.2016, 19:32)Akam napisał(a): A na filmie do którego podałem link dzisiaj widzisz coś ciekawego?

Widzac kilka wylotkow, moge domyšlač sie, že rodzina ta zmuszona jest poprostu wiecej pilnowač wylotkow i tak jakoš dostosowala sie do danego problemu.
Cytuj ten post
(11.09.2016, 10:49)Boleslav napisał(a):
(10.09.2016, 19:32)Akam napisał(a): A na filmie do którego podałem link dzisiaj widzisz coś ciekawego?

Widzac kilka wylotkow, moge domyšlač sie, že rodzina ta zmuszona jest poprostu wiecej pilnowač wylotkow i tak jakoš dostosowala sie do danego problemu.

Bolesław w tym ulu są chyba dwie rodziny...
Cytuj ten post